Total: 0
Total: 0

Cena misoprostolu se ve světě liší. Misoprostol je však široce dostupný, takže obecně není příliš drahý. Výrobci prodávají tablety lékárnám za velmi nízkou cenu – méně než 0,05 USD (5 centů) za tabletu. Nejvyšší prodejní cena zjištěná v nedávné studii byla 2 USD za tabletu.

Misoprostol je obvykle cenově dostupnou možností pro někoho, kdo hledá potrat. Někteří lékárníci nebo prodejci léků mohou samozřejmě zájemce o misoprostol zneužít a snažit se za pilulky účtovat příliš vysoké částky. Můžete se zeptat lidí, kterým důvěřujete, zda vědí, kolik by měly pilulky stát v místě vašeho bydliště, nebo můžete vyhledat informace o místních cenách na internetu. Nezapomeňte však: Misoprostol by neměl být drahý.

Předbalená kombinovaná balení mifepristonu a misoprostolu jsou dostupná pouze v omezeném počtu zemí (méně než 30) a je méně pravděpodobné, že se budou prodávat bez lékařského předpisu. Pokud žijete v zemi s nízkými nebo středními příjmy, kde jsou kombinovaná balení dostupná, ceny jsou pravděpodobně kontrolované a kombinované balení by mělo stát méně než 20 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X