Total: 0
Total: 0

Pokud jsou k dispozici oba léky, užívá se nejprve mifepriston a o 1-2 dny později misoprostol. Mifepriston se vždy polyká. Misoprostol se vkládá do úst, aby se rozpustil, buď mezi tvář a dáseň, nebo pod jazyk. Poznámka: Misoprostol nemusíte užívat vaginálně a nikdo vám ho nikdy nemusí zavádět.

Mifepriston je dostupný pouze v omezeném počtu zemí na celém světě. Zda je dostupný ve vaší zemi, zjistíte zde: hatatpharmacy.com Mifepriston je často balen společně s misoprostolem a prodáván jako kombinovaný přípravek právě pro potrat.

Misoprostol je ve světě dostupnější, levnější než mifepriston a snadněji se dá koupit v lékárnách a u prodejců léků. Kromě toho, že se misoprostol používá k vyvolání potratu, používá se také k léčbě vředů a k prevenci nebo léčbě silného krvácení po porodu, proto je obecně snazší jej zakoupit bez lékařského předpisu.

Klinický název léku je misoprostol, ale v mezinárodním měřítku se prodává pod mnoha různými obchodními názvy, například Cytotec, Misoclear, Misotac, Kontrac a Isovent. Úplný seznam názvů naleznete zde: https://itoxi-llc.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X